x

Сервіс

 • x
 • x
 • x
 • x

Зв'язатися з нами

Зв'яжіться з нами, і ми зможемо Вам допомогти

Отправить

ТОВ «ЯФАР Україна» приділяє особливу увагу технічному супроводу та сервісному обслуговуванню обладнання ТМ JAFAR. Ми переконані, що наявність фірмового сервісного центру в Україні є запорукою надійної та якісної роботи обладнання, а нашим Замовникам дозволяє бути впевненими у завтрашньому дні.

Філософія сервісу від JAFAR полягає в тому, щоби максимально швидко та якісно надавати сервісні послуги та консультації на стадії вибору обладнання, його монтажу та експлуатації, враховуючи всі вимоги які Замовник висуває до обладнання

Висока якість сервісних робіт гарантується знаннями та практичним досвідом які працівники сервісного центру набули на заводах Fabryka Armatur JAFAR S. A. під час проходження щорічних навчань та складання іспитів

Сервісний центр ТОВ «ЯФАР Україна» має професійне та спеціальне обладнання яке дозволяє проводити сервіс обладнання як безпосередньо на обєкті, так і на базі сервісного центру у м. Києві

 • Оперативність

  Завжди вчасно!

 • Індивідуальний підхід

  Передзвонимо, проконсультуємо, обговоримо, підкажемо.

 • Демократичні ціни

  Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам. Наші ціни влаштують кожного.

Заявка на сервісне обслуговування

Відправити

Заявка на запасні частини

Завантажити файл

Відправити

Увійти до кабінету

Реєстрація

Зверніть увагу!!!

Вносячи у регистраційну форму свої особисті дані, необхідні для реєстрації, Ви погоджуєтесь з тим, що вони будуть зберігатися на сервері та будуть доступні для адміністрації сайту. Адміністрація сайту, у свою чергу, зобовязується не публікувати вищевказані дані на загальнодоступних сторінках сайту та не передавати їх третім особам!

Я розумію

Реєстрація

Вхід
Jafar

ТОВ «ЯФАР Україна» особливу увагу приділяє роботі з проектними організаціями, які займаються проектуванням мереж зовнішнього водопостачання і каналізації, систем тепло і газопостачання, а також інших інженерно-технологічних мереж промислових підприємств, житлових і адміністративних будівель і споруд.

Основні напрями цієї роботи:

 1. Проведення технічних семінарів і презентацій обладнання JAFAR.
 2. Технічні консультації на стадії підбору обладнання.
 3. Інформаційна підтримка. Надання всієї необхідної технічної інформації, сертифікатів, креслень обладнання в форматі DWG.

Мало мати якісне обладнання, потрібно також забезпечувати якісне і всебічне його супровід на всіх стадіях проектування. Для цього на нашому сайті ми створили окрему сторінку для проектувальників.

Пройшовши процес реєстрації Ви зможете отримати доступ до максимального обсягу технічної інформації, яка необхідна Вам для виконання проектних робіт, отримувати технічні консультації по обладнанню JAFAR, інформацію про плануємих семінарах і презентаціях, які будуть проводитися у Вашому місті, а також стати учасником програми ProjectClub.

Реєстрація