Новини

LVIV ECO FORUM

01

Вер 2019

xx

Шановні партнери!

З 12 по 13 вересня 2019 року в м. Львів на «Арена Львів» буде проходити Львівський екологічний форум (LvivEcoForum-2019). ТОВ «ЯФАР Україна» запрошує Вас відвідати даний форум, де обговорюватимуться нагальні екологічні питання, теми щодо сфери ЖГК України, інвестиційні питання і багато іншого.

В період роботи форума будет організована технічна виставка, учасником якої буде наша компанія. Запрошуємо Вас відвідати стенд ТОВ «ЯФАР Україна», де Ви зможете познайомитися з устаткуванням ТМ JAFAR поспілкуватися з представниками компанії, отримати повний комплект технічної документації по устаткуванню ТМ JAFAR і відповіді на Ваші запитання щодо обладнання ТМ JAFAR.

Увійти до кабінету

Реєстрація

Зверніть увагу!!!

Вносячи у регистраційну форму свої особисті дані, необхідні для реєстрації, Ви погоджуєтесь з тим, що вони будуть зберігатися на сервері та будуть доступні для адміністрації сайту. Адміністрація сайту, у свою чергу, зобовязується не публікувати вищевказані дані на загальнодоступних сторінках сайту та не передавати їх третім особам!

Я розумію

Реєстрація

Вхід
Jafar

ТОВ «ЯФАР Україна» особливу увагу приділяє роботі з проектними організаціями, які займаються проектуванням мереж зовнішнього водопостачання і каналізації, систем тепло і газопостачання, а також інших інженерно-технологічних мереж промислових підприємств, житлових і адміністративних будівель і споруд.

Основні напрями цієї роботи:

  1. Проведення технічних семінарів і презентацій обладнання JAFAR.
  2. Технічні консультації на стадії підбору обладнання.
  3. Інформаційна підтримка. Надання всієї необхідної технічної інформації, сертифікатів, креслень обладнання в форматі DWG.

Мало мати якісне обладнання, потрібно також забезпечувати якісне і всебічне його супровід на всіх стадіях проектування. Для цього на нашому сайті ми створили окрему сторінку для проектувальників.

Пройшовши процес реєстрації Ви зможете отримати доступ до максимального обсягу технічної інформації, яка необхідна Вам для виконання проектних робіт, отримувати технічні консультації по обладнанню JAFAR, інформацію про плануємих семінарах і презентаціях, які будуть проводитися у Вашому місті, а також стати учасником програми ProjectClub.

Реєстрація