Новини

Щорічна виставка WOD-KAN 2019

04

Кві 2019

xx

Шановні партнери!

З 21 по 23 травня 2019 року в м. Будогощ (Польща) проходитиме щорічна виставка WOD-KAN 2019. Це форум, на якому європейські та світові виробники презентують новинки обладнання, останні розробки та технології в галузі підготовки та очищення води, а також транспортування і очищення стічних вод.

Fabryka Armatur JAFAR S.A. є учасником виставки WOD-KAN 2019 і запрошує Вас відвідати стенд JAFAR (стенд № 141), де Ви зможете познайомитись з останніми розробками в області запірно-регулюючої арматури, побачити зразки продукції, поспілкуватися з менеджментом компанії і отримати відповіді на всі Ваші питання.

Будемо раді бачити Вас на нашому стенді.

Увійти до кабінету

Реєстрація

Зверніть увагу!!!

Вносячи у регистраційну форму свої особисті дані, необхідні для реєстрації, Ви погоджуєтесь з тим, що вони будуть зберігатися на сервері та будуть доступні для адміністрації сайту. Адміністрація сайту, у свою чергу, зобовязується не публікувати вищевказані дані на загальнодоступних сторінках сайту та не передавати їх третім особам!

Я розумію

Реєстрація

Вхід
Jafar

ТОВ «ЯФАР Україна» особливу увагу приділяє роботі з проектними організаціями, які займаються проектуванням мереж зовнішнього водопостачання і каналізації, систем тепло і газопостачання, а також інших інженерно-технологічних мереж промислових підприємств, житлових і адміністративних будівель і споруд.

Основні напрями цієї роботи:

  1. Проведення технічних семінарів і презентацій обладнання JAFAR.
  2. Технічні консультації на стадії підбору обладнання.
  3. Інформаційна підтримка. Надання всієї необхідної технічної інформації, сертифікатів, креслень обладнання в форматі DWG.

Мало мати якісне обладнання, потрібно також забезпечувати якісне і всебічне його супровід на всіх стадіях проектування. Для цього на нашому сайті ми створили окрему сторінку для проектувальників.

Пройшовши процес реєстрації Ви зможете отримати доступ до максимального обсягу технічної інформації, яка необхідна Вам для виконання проектних робіт, отримувати технічні консультації по обладнанню JAFAR, інформацію про плануємих семінарах і презентаціях, які будуть проводитися у Вашому місті, а також стати учасником програми ProjectClub.

Реєстрація