Шановні відвідувачі порталу компанії Яфар Україна, з 16.01.2021 р. вступає в силу стаття 30 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної". У зв'язку з чим наша компанія займається перекладом сторінок каталогу та тех.документації на державну мову, що вимагає певного часу. Тому вся відсутня тех.інформація українською мовою тимчасово буде доступна російською. На даний момент фахівці компанії зайняті перекладом тех.документації на державну мову та оновляенням перекладених файлів. У найкоротший термін інформація державною мовою буде повністю доступна. Приносимо вибачення за тимчасові незручності!

Промислова арматура

  • Тип: 2109-2909Засувка клинова з металевим ущільненням клина

  • Тип: 2110-2910Засувка клинова з металевим ущільненням клина

  • Тип: 2117Засувка клинова з висувним шпинделем

  • Тип: 2509Засувка клинова з металевим ущільненням клина

  • Тип: 4499Клапан зворотний дисковий міжфланцьовий з противагою

  • Тип: 4499AКлапан зворотний дисковий міжфланцьовий з амортизатором

Увійти до кабінету

Регістрація

Регістрація

Вход
Jafar

ТОВ «ЯФАР Україна» особливу увагу приділяє роботі з проектними організаціями, які займаються проектуванням мереж зовнішнього водопостачання і каналізації, систем тепло і газопостачання, а також інших інженерно-технологічних мереж промислових підприємств, житлових і адміністративних будівель і споруд.

Основні напрями цієї роботи:

  1. Проведення технічних семінарів і презентацій обладнання JAFAR.
  2. Технічні консультації на стадії підбору обладнання.
  3. Інформаційна підтримка. Надання всієї необхідної технічної інформації, сертифікатів, креслень обладнання в форматі DWG.

Мало мати якісне обладнання, потрібно також забезпечувати якісне і всебічне його супровід на всіх стадіях проектування. Для цього на нашому сайті ми створили окрему сторінку для проектувальників.

Пройшовши процес реєстрації Ви зможете отримати доступ до максимального обсягу технічної інформації, яка необхідна Вам для виконання проектних робіт, отримувати технічні консультації по обладнанню JAFAR, інформацію про плануємих семінарах і презентаціях, які будуть проводитися у Вашому місті, а також стати учасником програми ProjectClub.

Реєстрація