x

Офіційне представництво
FA JAFAR S.A. в Україні

 • x
 • x
 • x
 • x

Fabryka Armatur JAFAR S.A.

Виробництво

Підприємство Fabryka Armatur JAFAR S.A. було засновано в 1953 році в м. Ясло і спочатку мало назву Terenowe Zaklady Metalowe. Основним профілем діяльності підприємства було виробництво, обробка і збірка виробів та конструкцій з чавуну та сталі. У 1994 році в Польщі починається процес приватизації державних підприємств. Змінюється форма власності і підприємство стає акціонерним товариством. Разом з цим відбулася зміна назви компанії на Fabryka Armatur JAFAR S.A.ю Назва JAFAR це абревіатура, скорочення від Ясельська Фабрика арматур (Яфар).

Починаючи з 1994 року Fabryka Armatur JAFAR S.A. активно розвивається, удосконалює процеси виробництва, проводить модернізацію обладнання, розширює асортимент пропонованої продукції.

Сьогодні основним напрямком роботи Fabryka Armatur JAFAR S.A. є виробництво запірної арматури з високоміцного чавуну для систем водопостачання, водовідведення, транспортування газу, а також промислових систем.

Основні продукти компанії це:

 • Засувки з гумованим клином
 • Засувки з металевим ущільненням клина
 • Дискові затвори (міжфланцеві, фланцеві з подвійним ексцентриситетом)
 • Пожежні гідранти (підземні та надземні)
 • Шиберні засувки
 • Вантузи (для води й каналізації)
 • Зворотні клапана (для води й каналізації)
 • Фасонні частини
 • Сполучні фланці й муфти
 • Допоміжне обладнання (ремонтні та врізні хомути)
x

Виробничі потужності компанії розташовані в Підкарпатському воєводстві в двох містах м. Сколішін (Skolyszyn) та м. Пшісекі (Przysieki). В м. Сколішін знаходиться ливарне виробництво. Тут проходять процеси підготовки форм (формування), плавка чавуну, заливка форм і первинна механічна обробка готових частин. Процес плавлення чавуну є безперервним і відбувається в трьох індукційних печах. Більшість процесів на даному підприємстві автоматизовано, що дозволяє зберігати високі обсяги виробництва. Кожна стадія виробничого процесу знаходиться під постійним контролем відділу контролю якості.

x

Наприклад, при кожній плавці чавуну беруться зразки, які проходять ряд тестів на їх відповідність хімічних і фізичних властивостях. Для контролю геометричних розмірів відлитих частин з партії вибираються кілька одиниць і відправляються на стенд, де комп'ютер проводить контрольні заміри. Тільки після цього партія заготовок надходить на другий завод Fabryka Armatur JAFAR S.A. в м. Пшисекі.

x

Тут проводиться точна механічна обробка заготовок, їх підготовка до нанесення епоксидного порошкового покриття, власне процес фарбування, а також фінальна збірка і гідравлічні випробування. На заводі Fabryka Armatur JAFAR S.A. всі вироби проходять тест на герметичність і відповідність класу А. Тільки після цього обладнання відправляється на логістичний комплекс, який розрахований на зберігання 3500 палет, упаковується і готується до відвантаження.

x

Основною особливістю Fabryka Armatur JAFAR S.A. в порівнянні з іншими виробниками є повний цикл виробництва обладнання на своїх заводах починаючи від процесу виготовлення моделей до моменту фінальних тестів на герметичність. Fabryka Armatur JAFAR S.A. постійно оптимізує процеси виробництва, підвищує стандарти якості своєї продукції і удосконалює процеси управління підприємством. Результатами цієї роботи є міжнародні сертифікати ISO 9001, ISO 14001, GSK, DVGW та інші, що підтверджують високу якість продукції JAFAR.

Сьогодні Fabryka Armatur JAFAR S.A. це сучасне підприємство, а бренд JAFAR відомий далеко за межами Польщі. Устаткування JAFAR експортується більш ніж в 50 країн по всьому світу. Основні з них це країни Європейського союзу, Україна, Білорусь, Молдова, Казахстан, країни Близького Сходу та Середньої Азії.

Представництво в Україні

У 2016 році менеджментом Fabryka Armatur JAFAR S.A. було прийнято рішення про більш активну присутність на ринку України та 15 березня 2016 року було відкрито офіційне представництво компанії в Україні - ТОВ «Яфар Україна». З цього моменту починається активне просування бренду JAFAR на ринок України. Організовується професійна команда фірм-дилерів в регіонах України з продажу та супроводу обладнання JAFAR. На базі представництва сформований склад з широким асортиментом обладнання, що дозволяє оперативно здійснювати поставки обладнання для наших Замовників. Професійна технічна підтримка та супровід устаткування JAFAR це один з основних принципів роботи ТОВ «Яфар Україна»

Сервіс

Велика увага Fabryka Armatur JAFAR S.A. приділяється питанню побудови глобальної сервісної підтримки своїх клієнтів. Україна в цьому плані не виняток. З моменту організації ТОВ «Яфар Україна» були запущені процеси зі створення та організації роботи фірмового сервісу для наших партнерів та клієнтів. Штатний сервісний інженер пройшов технічне навчання та стажування на підприємствах Fabryka Armatur JAFAR S.A. Це дозволило отримати необхідні навички і кваліфікацію для організації і проведення сервісних і ремонтних робіт обладнання JAFAR. Технічне оснащення, обладнання та інструменти сервісного центру відповідають найвищим стандартам і дозволяють проводити сервісні роботи як на базі сервісного центру, так і на території замовника.

Гарантія

На обладнання, що виробляється Fabryka Armatur JAFAR S.A., яке офіційно поставляється на територію України поширюється офіційна гарантія заводу-виробника.

Умови гарантії прописані в фірмовому гарантійному талоні, який є обов'язковою частиною поставки кожної одиниці обладнання JAFAR.

Увійти до кабінету

Реєстрація

Зверніть увагу!!!

Вносячи у регистраційну форму свої особисті дані, необхідні для реєстрації, Ви погоджуєтесь з тим, що вони будуть зберігатися на сервері та будуть доступні для адміністрації сайту. Адміністрація сайту, у свою чергу, зобовязується не публікувати вищевказані дані на загальнодоступних сторінках сайту та не передавати їх третім особам!

Я розумію

Реєстрація

Вхід
Jafar

ТОВ «ЯФАР Україна» особливу увагу приділяє роботі з проектними організаціями, які займаються проектуванням мереж зовнішнього водопостачання і каналізації, систем тепло і газопостачання, а також інших інженерно-технологічних мереж промислових підприємств, житлових і адміністративних будівель і споруд.

Основні напрями цієї роботи:

 1. Проведення технічних семінарів і презентацій обладнання JAFAR.
 2. Технічні консультації на стадії підбору обладнання.
 3. Інформаційна підтримка. Надання всієї необхідної технічної інформації, сертифікатів, креслень обладнання в форматі DWG.

Мало мати якісне обладнання, потрібно також забезпечувати якісне і всебічне його супровід на всіх стадіях проектування. Для цього на нашому сайті ми створили окрему сторінку для проектувальників.

Пройшовши процес реєстрації Ви зможете отримати доступ до максимального обсягу технічної інформації, яка необхідна Вам для виконання проектних робіт, отримувати технічні консультації по обладнанню JAFAR, інформацію про плануємих семінарах і презентаціях, які будуть проводитися у Вашому місті, а також стати учасником програми ProjectClub.

Реєстрація